Saturday, February 24th, 2024

Standard Tokenization Protocol Coin Nasıl Alınır?

Standard Tokenization Protocol (STPT), dijital varlıkların küresel topluluklar tarafından kullanılmasını ve keşfedilmesini kolaylaştırmayı hedefleyen merkezsiz bir ağ ve protokoldür. STP Standard,  tokenleştirilmiş varlıkların sahipliğini yeniden tanımlar ve bunların gönderilmesi, piyasaya sürülmesi veya alınması gibi konuların direkt olarak gerekli regülasyonlarla uyum çerçevesinde götürülmesini hedefler.

STPT Token şu an için Blockzone gibi birçok platformda destekleniyor ve airdroplar, MTO’lar, sanal staking hizmeti veya ödüller için kullanılıyor. STPT Coin buna ek olarak ekosistem içerisindeki bazı projelerde, hizmet sağlayıcılarında, token üreticilerinde ve yatırımcılar tarafından ödeme odaklı para birimi olarak da kullanılmakta.

STP ekibi özellikle Asya odaklı bir yayılım sağladı ancak şu an tüm dünyaya yayılma çalışmaları devam ediyor. Block72 gibi önemli fonların desteklediği Standard Tokenization Protocol Coin hali hazırda Çin, Kore, Rusya ve Güneydoğu Asya bölgelerinde. bir hayli popüler.

Standard Tokenization Protocol (STPT) Nedir?

Standard Tokenization Protocol Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 91 milyon dolarlık piyasa değerine sahip ve 396. sırada yer alıyor. 0,08901 dolarlık birim fiyatı bulunan STPT Coin’in toplam arzı 1,942 milyar ve sirkülasyonda 1,025 milyar adet STPT Coin bulunuyor.

STPT Coin Ethereum ağı tabanlı bir ERC-20 tokenidir. Kısa süre önce kripto para sektörüne giriş yapan STPT Coin’in tüm zamanların rekoru da 20 Mart 2021 tarihine denk gelmekte. STPT Coin bu tarihte 0,11 dolara kadar yükseldi ve şu an söz konusu rekorunun yaklaşık %21 gerisinde bulunuyor.

STPT Coin Nereden Alınır?

STPT Coin, Binance üzerinden alınabilir. Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, STPT Coin’i listeleyerek aslında bunun fiyat yükselişine de katkıda bulundu. Binance üzerinden STPT Coin satın almak için İnovasyon Bölgesi kısmından STPT/USDT veya STPT/BTC işlem çiftleri kullanılabilir. En çok likiditenin bulunduğu STPT/USDT ise kullanıcıların alım satımlarını çok daha hızlı ve kolay yapabilmesini sağlayacaktır.

Binance üzerinden alım yapmak için ise borsaya TRY gönderip USDT veya BTC almak gerekiyor. Kullanıcıların halihazırda başka hesaplarda kripto parası bulunuyorsa da direkt olarak Binance’e bunu göndererek Klasik al-sat kısmından STPT almaları mümkün.

Facebook Comments