Saturday, September 23rd, 2023

Steam’den World of Tanks için ücretsiz DLC sürprizi

Steam, Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyalarına karşı her hafta küçük oyunlarla karşılık vermeye başladı. Bu anlamda oyun kütüphanesi, World of Tanks Blitz  için Space Pack paketini kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınladı.

Ücretsiz oyun World of Tanks Blitz için 50 TL değerinde sürpriz

Dünyanın en çok oynanan ücretsiz oyunları arasında olan World of Tanks Blitz (WOT) 16 Nisan tarihinde yeni bir DLC yayınladı. Bildiğiniz gibi DLC’ler oyunlara ek özellikler veren ve yeni haritalar gibi imkanlar sunan ek paketler.

Hitman 3 satışları 3’e katladı

Steam ise ücretsiz oyun için yayınlanan yeni DLC fiyatında kısa süreliğine bir kampanya başlattı. WOT Blitz Space Pack adlı bu ek paket, normalde 50 TL fiyata sahip. Steam bu paketi 18 Nisan saat 20.00’ye kadar kullanıcılara ücretsiz sunuyor.

steam ücretsiz oyun, wot blitz space pack, space pack ücretsiz, wot ücretsiz, ücretsiz oyun
World Of Tanks Blitz Space Pack DLC’siyle oyunculara özel imkanlar sundu

WOT Blitz Space Pack paketini bu tarihe kadar hesabınıza eklemeniz durumunda, paket sonsuza dek ücretsiz olarak sizin oluyor. Eğer ücretsiz oyun World of Tanks Blitz‘i oynuyor ya da oynamayı planlıyorsanız, ücretsiz içeriği buradan indirebilirsiniz.

World of Tanks bildiğiniz gibi oynaması ücretsiz bir savaş oyunu. Bu yüzden de bu tür özel DLC paketleri ve oyun içi harcamaları, firmanın para kazanması açısından önemli.

World of Tanks Space Pack paketi neler sunuyor?

World of Tanks Blitz, 100 milyondan fazla online oyuncuya sahip. Ücretsiz oyun 2016 yılında piyasaya çıktı. Oyunda her oyuncu kendi tankını geliştiriyor ve diğer tank sahiplerini egale etmeye çalışıyor. Yeni  WOT Blitz Space Pack paketi ise oyunculara önemli avantajlar sunuyor. İşte paketin sunduğu avantajlar:

– Tam donanımlı D.W. 2 Alman Seviye IV Koleksiyon ağır tankı ve Garaj yuvası
– Seviye IV–VI tanklara özel, animasyonlu İstilacı Destansı kamuflaj sertifikası
250.000 kredi
– 7 günlük Premium Hesap
– 10 Nadir Altın desteği
– 25 Destansı Mürettebat DP’si desteği
– Paket içinde 25 Destansı Kredi desteği
– 25 Destansı Serbest DP desteği
– Paket içinde 25 Destansı Savaş DP’si desteği
– 5 adet x5 DP sertifikası
Gece Avcısı Destansı avatarı

Paket ile birlikte oyunculara Durchbruchswagen 2 ağır tankı hediye ediliyor. Eğer hali hazırda bu tanka sahipseniz, oyuncuya eşdeğer bir tank sunulmayacak. Bu birinci sınıf ağır savaş tankı için yapılan açıklama metninde: “Güçlü topuyla düşmanları bir çırpıda ve çarpıcı şekilde yok ediyor.” ifadesi yer aldı.

Steam tarafından sunulan ücretsiz oyun ve içerikleri nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

The post Steam’den World of Tanks için ücretsiz DLC sürprizi appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments