Wednesday, December 1st, 2021

Stellar Fiyatı: XLM’de Bu Kritik Seviyelere Dikkat!

Piyasa değeri bakımından en büyük 11. kripto para birimi olan Stellar (XLM), son 24 saatte gözle görülür yükseliş yaşayan kripto para birimleri arasında yer alıyor. Peki, XLM’de önemli seviyeler nereler, yükseliş için hangi engellerin kırılması gerekiyor?

Stellar Fiyatı

Geçtiğimiz günlerde piyasas yaşanan düşüşler sırasında 0,23 dolarlık destek seviyesinin XLM için hala güçlü olduğuna ve daha düşük seviyelerin görülmesini engellediğine şahit olduk. Son 24 saat içinde 0,28 dolardan 0,38 dolara kadar yükselen XLM, dah sonra düşüş grafiği çizmeye başladı. Ancak hala 24 saatlik dilim içinde yeşilde ilerliyor.

XLM ilk olarak Stellar ve Ukrayna arasında bir dijital para birimi piyasaya sürme konusunda yapılan anlaşmadan sonra büyük artışa geçmişti. Sonrasında konsolide bir şekilde ilerleyen XLM fiyatı WallStreetBets hareketi ile yeniden canlanmış görünüyor. Ancak analistler bu gibi keski yükselişler sonrasında yaşanabilecek düşüşler konusunda uyarıyor.

XLM Düşüşe Mi Geçecek?

XLM‘de 0,38 dolarlık yüksek seviyenin görülmesinin ardından bir miktar geri çekilme yaşandı. Ancak 0,30 dolarlık önemli desteğin elde tutulması halinde çok büyük düşüşlerin beklenmediği görülüyor.

0,30 doların, ardından 0,27 ve 0,23 doların kaybedilmesinin ise 0,16 dolara kadar derin bir geri çekilmeye sebep olabileceği ifade ediliyor.

Bunun yanında eğer Stellar yükseliş grafiğini devam ettirirse 0.41 doların ilk hedef olduğu da analistler tarafından dile getiriliyor.

Stellar ile ilgili detaylı bilgiler için “Stellar Nedir?” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Facebook Comments