Monday, October 25th, 2021

Syscoin Coin Nasıl Alınır?

Syscoin (SYS), ölçeklenebilir, Bitcoin Core ile uyumlu güvenliğe sahip ve mikro işlemlerin desteklendiği bir altyapı platformudur. Günümüzde Ethereum standardına uygun herhangi bir ERC-20 tabanlı token ile işbirliği yapabildiği belirtilen Syscoin platformu, üçüncü parti likidite sağlayıcılarına ihtiyaç duymadan bu işlemleri yapması ile ön plana çıkıyor.

SYSCoin Core direkt olarak SHA-256 ile hazırlanmış bir ağ olarak biliniyor ve proof-of-work blockchain ağı tabanlı çalışıyor. Bu da Syscoin ağında madenciliğin yapılabilmesini ve zaten Bitcoin’e harcanan enerji ile Syscoin de elde edilebilmesini mümkün kılmakta. Syscoin platformu master ağ düğümlerinden oluşan bir platform olmanın yanı sıra ölçeklenebilirliğini de tam olarak böyle arttırmakta.

Syscoin (SYS) Nedir?

Syscoin de bu platformun kendi kripto para birimidir. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla toplam 241 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan Syscoin, toplam arzına ulaştığında ise mevcut fiyat üzerinden 352 milyon dolarlık piyasa değerini görebilir. 24 saatlik hacmi 13 milyon dolar olan SYS Coin eski bir kripto para olmasına rağmen hala kullanıma sahip.

SYScoin Coin toplam 888 milyon arza sahip olabilecek şekilde tasarlandı. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise bunun 609 milyon SYSCoin coin barındırdığı ve arzın kademeli olarak arttığı görülüyor.

SYS Coin Nereden Alınır?

SYS Coin, sunduğu gelecek vaat eden altyapı ve kullanım alanı ile kısa sürede Binance kripto para borsasında listelenmeyi başardı. Bu da SYS Coin almak isteyen kullanıcıların sadece Binance üzerinden bunu yapabilmesini sağlıyor. Aslında SYS Coin’in fiyatının rekor kırdığı dönemde bunun  Binance listelenmesi ile mümkün olduğu da görülmekte.

Binance üzerinde SYS/BTC ve SYS/BUSD işlem çiftlerine sahip olan kripto parayı almak için ise önce Binance hesabı açmak gerekiyor. Binance hesabı açıldıktan sonra borsaya TRY gönderip bunu BTC veya BUSD’a çevirmek gerekmekte. Kullanıcılar bunun yerine direkt olarak borsaya BTC de gönderip şu an için en yüksek hacme sahip işlem çifti üzerinden alım yapabilir.

SYS/BTC paritesinin son 24 saat içerisindeki işlem hacminin 6 milyon doları geçtiği ve neredeyse bütün hacmin %50’sini oluşturduğu gözlerden kaçmayan bir detay.

Facebook Comments