Saturday, April 20th, 2024

Tanınmış Analist: Bu Altcoin Ay’a Gidecek! Kısa Sürede Ciddi Fiyatlama Yapabilir!

Takipçilerine duyurduğu yüksek hedefli altcoinlerle tanınan Lark Davis kısa süre önce yeni bir paylaşımda bulundu. Dikkatlerden kaçtığını düşündüğü bu altcoin için ciddi yükseliş bekleyen analist yatırımcılarını uyarıyor. Lark Davis’e göre yükselişinin henüz başında olan bu altcoin gelecek vaat ediyor. Elbette son derece riskli olan kripto para piyasalarında her zaman Lark Davis’in dediği olmaz, bu yüzden siz temkinli olmaya çalışın. Üstelik burada paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermez.

Terra (LUNA)

Popüler analiste göre Terra Network yatırımcıların akınına uğruyor ve yükselişine daha güçlü şekilde devam edecek. Ağın emsallerine göre birçok avantaja sahip olduğunu söyleyen Davis sebeplerini şöyle sıralıyor:

“Saniyede 10.000 işlem yapılabiliyor ve işlem ücretleri son derece ucuz. Şu an kilitli toplam değeriyle birlikte LUNA 4’üncü sırada bulunuyor. Yani Ethereum, BSC ve Polygon‘un hemen arkasında ve yükseliş vaat ediyor”.

Üstelik UST, Terra (LUNA) ekosisteminin önemli bir parçasıdır. En büyük 5’inci stablecoin olan UST direkt olarak LUNA ile ilişkili çalışıyor. Daha fazla UST basabilmek için LUNA yakmanız gerekiyor. Yani stablecoin UST’nin her cent’i LUNA için fiyat artışı anlamına geliyor. Bu durum DeFi ağı büyüdükçe LUNA fiyatının katlanacağı anlamına geliyor.

LUNA Ciddi Artış Gösterecek

Anchor protokolüne UST‘yi basmak için bir teminat biçimi olarak Ethereum eklenecek. Doğal olarak daha fazla LUNA yakılması mümkün görünüyor. Terra ekosisteminin son derece emin adımlarla büyüdüğünü söyleyen Davis konuyu şöyle özetliyor:

“Önemli olan ağda insanların ihtiyaç duyduğu ve kullanacağı projeleri geliştirmek olmalı. Terra tam olarak bunu yapıyor. Uygulama sayısını hep düşük tuttu ancak insanların kullanacağı uygulamalar üretildi. Tüm bunlara rağmen Anchor, Mirror ve Chai ile ciddi yükseliş yakaladı”.

Lark Davis takipçilerini yaklaşan bir gelişme için de uyarıyor. Terra blockchaini yakın zamanda büyük bir ağ yükseltmesi yaşayacak.

“Columbus 5 geliyor Terra’nın Wormhole yükseltmesi, Terra’yı Ethereum, Solana ve Binance Smart Chain’e bağlayacak. TVL’nin en iyi 5 zincirinden 3’ü bunlardır. Ve elbette bu durum daha fazla LUNA yakılacağı anlamına geliyor”.

Popüler analist eldeki veriler ışığında LUNA yakılması için çok fazla gerekçeye sahip, elbette arzın daralması fiyatı pozitif etkileyebilir. Üstelik bu durum Bitcoin (BTC) düşse bile yükselişi çok az durduracaktır.

Ancak siz yine de kendi araştırmalarınız çerçevesinde değerlendirme yaparak projeye yatırım yapın. Burada paylaşılan bilgiler sizi yatırım yapmaya teşvik etmez. Kripto para piyasaları ciddi riskler içerir ve aldığınız tavsiyeler size ciddi kayıplar yaşatabilir. İnternet sitemizde bir kripto para için nasıl araştırma yapmanız gerektiğine dair çok fazla içerik bulunuyor.

Facebook Comments