Monday, April 15th, 2024

The Sandbox Nedir?

The Sandbox (SAND); kullanıcıların oyun içi tecrübelerini “paraya çevirebildikleri” bir blockchain ve kripto para projesidir. Ethereum ağı tabanlı olan Sandbox, aslında sanal bir dünya olarak tanımlanabilir. Bu sanal dünyada her bir kullanıcı kendi ekosistemini oluşturup bunu daha sonra tokenleştirebilmekte. Oyuncuların oyun içerisinde NFT olarak da bilinen koleksiyon tokenleri oluşturabildikleri biliniyo.

The Sandbox (SAND) Nedir?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance tarafından desteklenen ve bunun aracılığıyla piyasaya sürülen SAND, kısa sürede ciddi bir popülerlik yakaladı. Atari, Crypto Kitties,  Shaun the Sheep gibi birçok önde gelen oyun ve kripto para şirketi ile ortaklık imzalayan SAND, kripto para yatırımcılarının oyun oynayarak token kazanmasını sağlıyor. Daha sonra bu NFT tokenleri ETH veya başka kripto paralar karşılığında satılabilmekte.

Oyuncular ekosistem içerisinde kendi oyunlarıın üretip ekosistemin gelişmesine katkı sunabilmekte.

SAND Coin Yorum

SAND Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 362. sırada yer alıyor. Son 24 saat içerisinde %5 yükseliş elde eden SAND, 0,04329 dolarlık birim fiyata sahip. Sirkülasyonda 625.756.458 SAND olsa da toplam arzın 3 milyar olduğu görülüyor.

The Sandbox Coin Nasıl Alınır?

SAND Coin tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • SAND Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i  yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC  aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna SAND yazın ve altta açılan SAND /BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “SAND AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek SAND Coin alma işlemini tamamlayın.

Facebook Comments