Tuesday, November 28th, 2023

Thodex operasyonu: 8 ilde 62 kişi gözaltına altına alındı!

Kripto para borsası Thodex ile ilişkili olduğu belirlenen 78 kişinin yakalanmasına yönelik olarak İstanbul merkezli 8 ilde operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında 62 kişi gözaltına alındı. 16 kişi için ise arama çalışmaları hala sürüyor.

Thodex, geçen ay 2 milyon Dogecoin hediye edeceğini duyurmuştu. Borsa, kampanya kapsamında Thodex’e 3. seviye üyeliği onaylanan kullanıcıların hesabına 150 DOGE yatırmayı vadetmişti. Bu kampanya ile binlerce kullanıcı Thodex’e çekilirken özellikle son bir haftada platformla ilgili şikayetler çok artmıştı. Birçok kullanıcı, para çekerken sorun yaşadıklarını, paralarını çekemediklerini bildirmişlerdi. 19 Nisan Perşembe günü bir açıklama yayınlayan Thodex, Dogecoin işlemlerinde kısa süreli bir bakım çalışması gerçekleştirildiğini, bakımın ardından yatırma ve çekme işlemlerinin sorunsuz şekilde yapılabileceğini bildirdi. Daha sonra borsaya hiç erişim sağlanamadı.

The post Thodex operasyonu: 8 ilde 62 kişi gözaltına altına alındı! appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments