Saturday, September 23rd, 2023

Tron (TRX), BAT (Basic Attention Token), VeChain (VET) Teknik Analizi – 18 Mart 2021

Tron (TRX), geçtiğimiz hafta dalgalı seyreden kripto para piyasasında önemli bir volatilite kaydetti. BAT 1.41 dolar seviyelerine ulaştı. VeChain kademeli yükselişini sürdürdü.

Tron (TRX)

TRX, 0.0535 dolar seviyesi ile 0.0487 dolar seviyeleri arasında mekik dokuyor. Teknik analiz verilerinde, TRX fiyatı bu önemli iki seviye arasında seyretti. Kısa zaman dilimlerinde yukarı yönlü güçlü fiyat dalgalanmaları kaydedildi.

4 saatlik grafik verilerine göre TRX daha net bir fotoğraf ortaya koyuyor. Tron, 0.0535 direnç seviyesini desteğe çevirerek önemli yükseliş kaydetti. Parabolik SAR indikatörü satın alma sinyali verdi. Tron için bir sonraki önemli direnç seviyesi 0.0563 dolar olarak görülüyor. OBV göstergesi kademeli bir yükseliş trendini işaret ediyor. Tron boğalarının piyasa hakimiyetini ele geçirmesi gerekiyor. Bu destekle birlikte TRX, yüksek fiyat seviyelerini görebilir.

BAT (Basic Attention Token)

BAT, 24 saatlik süre içerisinde 1.20 dolar ila 1.36 dolar seviyeleri arasında işlem gördü. 1.36 dolar seviyesi test edildi ancak henüz aşılamadı. 4 saatlik grafikte RSI ve Stokastik RSI indikatörleri aşırı alım bölgesine saptı. Ancak BAT, önümüzdeki dönemlerde ayıların piyasa hakimiyetini kurduğu önemli bir fiyat düzeltmesine maruz kalabilir. Bu düzeltme BAT fiyatını 1 dolar seviyelerine kadar geri çekebilir. Ancak BAT’ın sağlıklı bir yükseliş trendini takip etmesinin önceliği bir fiyat düzeltmesi gerçekleştirmesidir.

VeChain (VET)

VeChain (VET) momentumu yükselen bir grafik çiziyor. Yönlü Hareket Endeksi’ne göre, ADX (sarı) ve +DI (mavi) 20 seviyesinin üzerinde kaldığı süre boyunca güçlü bir yükseliş trendi destekleniyor. Müthiş Osilatör, kısa vadede ayıların piyasa hakimiyetindeki bir düşüş trendini işaret ediyor. Buna göre VeChain’ 0.075 dolar seviyesini test edebilir. Ancak VeChain (VET), bu önemli destek seviyesini korumayı başarırsa güçlü bir yükseliş ivmesi yakalayabilir.

Facebook Comments