Saturday, February 24th, 2024

Tron (TRX), VeChain (VET) ve Ontology (ONT) Fiyat Analizi

Tron (TRX)  geçtiğimiz günlerden bu yana kademeli bir artış grafiği izliyor. VeChain (VET) dar bir fiyat aralığı arasında konsolidasyon dönemi geçiriyor. Ontology (ONT) gün içerisinde yukarı yönlü kırılma izledi ancak 1.63 dolar seviyesinde reddedildi.

Tron (TRX)

Tron, 45 milyar dolar piyasa değeri ile piyasada 23. sırada yer alıyor. TRX geçtiğimiz 4 günden bu yana %20’in üzerinde artış kaydetti. Tron an itibariyla 0.064 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Tron fiyatı şubat ayının sonlarından itibaren yükselen bir kanal izledi. TRX önemli direnç noktaları kırarak 0.0691 dolara kadar yükseldi. Ancak bu yükselişin ardından TRX fiyatı 0.056 dolarlık destek noktasına geri çekildi. Tron piyasası direnç noktasının reddedilmesinden dolayı istikrarsız bir grafik izledi. 0.056 dolarlık destek noktası korunamadığı halde fiyat serbest düşüş yaşayabilir. Bu da TRX fiyatını 0.047 dolar seviyelerine kadar geri çekebilir.

VeChain (VET)

VeChain (VET), mart ayındaki güçlü performansının ardından konsolidasyon dönemi geçiriyor. Zaman zaman sapmalar olsa da genel fiyat aralığı 0.089 ila 0.094 dolar olarak göze çarpıyor. RSI göstergesi 50’nin üzerinde seviyesiyle satın alma bölgesine yakın bir çizgide seyrediyor. Ancak buna rağmen yükseliş ivmesi azalan bir eğilimde gibi görünüyor. Öte yandan 0.087 dolar altına sarkan bir seansta yeni bir fiyat aralığı görebiliriz. Aşağı yönlü hareketin devamında bir sonraki kritik alan 0.08 dolar ila 0.076 dolar olacaktır. Bu noktada bazı uzmanlar yatırımcıların uzun vadeli bir pozisyona girebileceğini düşünüyor.

Ontology (ONT)

Ontology (ONT), gün içerisinde %10’un üzerinde artış kaydeden bir başka altcoin oldu. ONT, 1.44 dolar seviyesindeki direnç seviyesini kırarak güçlü bir yukarı yönlü kırılma yaşadı. 1.62 dolar seviyelerine kadar tırmanan ONT bu seviyede reddedildi. ONT’un 1.65 dolarlık hedefi henüz gerçekleştirilemedi. ONT fiyatı an itibarıyla 1.60 dolar seviyelerinden işlem görüyor. ONT’un 1.60 dolar seviyesinde tutunması gün içerisinde popüler kripto para biriminin 1.65 dolarlık direnç seviyesini tekrar test etmesini sağlayabilir.

Facebook Comments