Tuesday, October 26th, 2021

Ultra hafif kablosuz kulaklık Logitech G733 inceleme!

Kaliteli klavye, mouse ve diğer çevrebirim ürünleri ile bildiğimiz Logitech markasının G Series Color Collection aksesuar grubu tanıtıldı. Ürünlerin arasında görünüşü ve özellikleriyle ön plana çıkan Logitech G733 kablosuz kulaklığı inceledik.

h4

Logitech G733 inceleme

DTS Headphone:X teknolojisi ve çıkarılabilir mikrofonu bulunan Logitech G733 kablosuz oyuncu kulaklığını inceledik. İyi seyirler.

Logitech G733 kablosuz kulaklık satın almak için: https://amzn.to/39y3K6m

Logitech’in kablosuz düşük gecikme teknolojisi LIGHTSPEED özelliği bulunan kulaklıkta özelleştirilebilir RGB aydınlatma ve ses filtreleri de bulunuyor.

Ürün ayrıntılarına göre ses yüksekliği yüzde 50 seviyesindeyken G733’ün batarya ömrü 29 saati geçiyor. Kulaklık ayrıca PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolları ile de uyumlu. Mavi, siyah, beyaz ve menekşe olmak üzere dört renk seçeneği bulunan kulaklıkta kafa şeridi ve mikrofon kılıfı isteğe göre değiştirilebiliyor.

Yalnızca 278 gram ağırlığındaki Logitech G733, ters çevrilebilir süspansiyonlu kafa bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri ile birlikte geliyor. Tüm bu özellikler G733’ü Logitech G’nin şimdiye kadar tasarladığı en rahat kulaklıklardan biri haline getiriyor.

The post Ultra hafif kablosuz kulaklık Logitech G733 inceleme! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments