Tuesday, April 16th, 2024

Ünlü Analist 5 Milyon Kullanıcıya Ulaşan Az Bilinen Proje İçin Uyardı! Büyük Ralli Bekliyorum!

Altcoin Daily isimli kripto analiz kanalı topluluk tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle yükseliş potansiyeli yüksek kripto varlıklarla ilgili verdiği tüyolarla tanınan kanal yeni bir proje öneriyor. Elbette kripto para piyasaları son derece risklidir ve bu tarz öneriler yatırımcılarına her zaman kazanç geçirmez. Ancak bilgi edinmeniz amaçlı paylaşılan projenin detaylarını aktarıyoruz.

Audius (AUDIO)

Kullanıcı sayısı 5 Milyonu aşan Audius (AUDIO) projesi ünlü analistin radarına girdi. İlk olarak Ekim 2019 tarihinde kripto para yatırımcılarıyla buluşan proje ciddi popülerlik yakaladı. Projenin 3 Milyon kullanıcı barajını aşmasıyla birlikte fiyatı 4 doların üzerine çıktı.

Son bir ayda %66 yükselen Audius (AUDIO) fiyatı halen oldukça ucuz görünüyor. Gün içinde 1,41 dolardan alıcı bulan Audius (AUDIO) kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Perşembe günü kritik eşik aşılarak 5 Milyon kullanıcıya ulaşıldı.

Ethereum tabanlı çalışan Audius (AUDIO) bir müzik akış uygulamasıdır. Kullanıcı sayısı bakımdan en büyük tüketici uygulamalarından kabul ediliyor.

Skrillex, Deadmau5 ve Weezer gibi popüler isimler dahil olmak üzere 100.000 sanatçı uygulamadan erişilebilir durumdadır.

Audius (AUDIO) Fayda Üretimi

Yaklaşık 3 yıl önce piyasaya sürülen Audius (AUDIO) sanatçılara daha fazla kazanç vaat ediyor. Lisanslama ve meta veri sorunlarını ortadan kaldıran Audius (AUDIO), Spotify gibi merkezi yapılardan daha adil bir gelir dağıtımı sağlıyor. Sanatçılar çalışmalarından daha fazla para kazanabiliyor.

Altcoin Daily projenin büyüme istatistiklerine dikkat çekiyor. Spotify ile benzer bir büyüme grafiği çizen Audius (AUDIO) projesiyle ilgili şunları söylüyor.

“Ekim 2008 yılında Avrupa piyasasına giren Spotify küresel lansman sonrasında 2012 yılında 5 milyon aktif kullanıcıya ulaştı. Aynı zamanda ücretli abone olmayan çok sayıda kullanıcısı bulunuyordu. Bugün Audius (AUDIO) Spotify’ın 2012 yılındaki seviyesine yaklaşmış durumdadır”.

Üstelik Audius (AUDIO) sadece sanatçılara değil, kullanıcılarına da ses içeriklerini pazarlama olanağı sunuyor. Amatör bir sanatçıysanız Audius (AUDIO) sayesinde içeriklerinizi yayınlayabilir daha fazla dinleyiciye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik içerik lisanslama gibi konularda bilindik sistemlerden daha az sorun yaşarsınız. Blockchain alt yapısıyla çalışan Audius (AUDIO) hem müzikseverlere hem yatırımcılara ciddi yarar sağlıyor.

Facebook Comments