Sunday, December 3rd, 2023

Ünlü Analist Chainlink (LINK) İçin Herkesi Heyecanlandıran Tahminini Duyurdu

Bitcoin ve kripto para analisti Timothy Peterson, uzun süredir Chainlink (LINK) fiyatı hakkında sessizliğini koruyordu. Chainlink fiyatı 20 doların üzerine çıkıp konsolidasyon yaşamaya başlayınca ise analistin buna yönelik ilgisi görülür bir biçimde arttı.

LINK Bu Yılın Sonunda Hangi Seviyeye Ulaşacak?

Cane Island Alternative Advisors analisti Peterson, LINK fiyatının bu yılın sonuna doğru inanılmaz bir yükseliş yaşayıp 100 dolar seviyesine yaklaşabileceğini düşünüyor. Analist, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında LINK’in Bitcoin, Ethereum ve XRP’ye daha az düşüş ihtimaline sahip olduğunu  ve yıl sonunda 66 doları görebileceğini vurguladı.

Peterson bundan günler önce yayınladığı gönderisinde de Bitcoin ve Ethereum fiyatlarında balonlaşma olduğunu vurgulamıştı. Ünlü analiste göre bu etki DeFi ekosistemine hayat veren Chainlink için ise mevcut değil.

Ünlü Analistten LINK Yorumu

LINK bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 22 dolar ile 25 dolar arasında konsolidasyon yaşıyor. Peterson’ın 3 kat yükseliş tahmini ise 66 dolar ve 70 dolar arasına tekabül etmekte. Ünlü isim LINK fiyatının Ocak 2020 ve Ağustos 2020 tarihleri arasında 10 kat arttığını belirterek bunun tekrar görülebileceğinin bile altını çizdi.

DeFi sektörünün artık bir endüstri haline geldiğini belirten tecrübeli analist, Chainlink’in oracle hizmetinin en iyiler arasında yer aldığını düşünüyor. LINK gerçekten de DeFi projeleri arasında en çok kullanılanlardan birisi ve temel artış da tam olarak buradan gelmekte. Çok değil 1 sene önce 5 doların bile altından işlem gören LINK’in uzun vadede 66 doları görmesi ise uçuk bir tahmin olarak görülmüyor.

Facebook Comments