Monday, April 15th, 2024

Ünlü Analist İlk 10 İçinde Yer Alan Bu Altcoin İçin 3 Kat Fiyat Artışı Bekliyor!

Analist Ben Armstrong bugün kripto para piyasaları hakkında bazı değerlendirmelerde bulundu. Tanınmış analist Ripple için kısa sürede büyük yükselişler öngörüyor. Bu beklentisini bazı önemli gerekçelerle destekleyen Ben Armstrong fiyatın kendini üçe katlayacağından emin görünüyor.

Ripple (XRP) Yükselişi Devam Edecek

En azından Ben Armstrong bu şekilde düşünüyor. Ünlü analiste göre Ripple (XRP) için önümüzdeki günlerde olumlu haberler gelecek ve fiyatın %300 yapması için FOMO pompalamaları başlayacak. Ripple kısa süre önce Lithosphere’den büyük bir yardım aldı. Hisse kanıtı projesinin yaptığı bu yatırım son derece önemli, Seattle merkezli bu şirket, SEC’e karşı mücadelelerine yardımcı olmak için Ripple savunma fonuna 5 milyon dolar bağışladı.

Lithosphere kısa bir basın açıklaması da yayınladı.

“Ripple Labs, XRP kripto para birimi biçiminde hızlı, düşük maliyetli değer aktarımı sağlayan bir ağ oluşturdu. Yeniliklerin önünü açan bu proje bizim gibi projelerin gelişmesine büyük katkı sağlıyor”.

Ripple (XRP) Davası Hakkında

Eğer haberleri takip ediyorsanız SEC’in yeni talebinden de haberiniz vardır. Özet geçmemiz gerekirse SEC kısa süre önce Ripple yetkililerinden iç yazışmalarını paylaşmasını istedi. Slack üzerinden yapılan yazışmaların ifşasını isteyen SEC, eksiksiz bir dosya ve adil bir yargılama için buna ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Armstrong bu gelişmeye farklı bir açıdan bakıyor ve şunları söylüyor.

“SEC son talebiyle birlikte Ripple karşısındaki acizliğini kabul etti. Bana göre Ripple’ın önüne geçebilmeleri için son kozlarını oynuyorlar”.

Ripple (XRP) ve Yeni Gelişmeler

Geçtiğimiz gün Global Money Express ile ortaklığını duyuran Ripple büyük bir sürpriz yaptı. SBI Ripple Asia aracılığıyla yapılan ortaklık Güney Kore ile Tayland arasındaki sınır ötesi ödemeleri kolaylaştıracak.

Ripple’ın CTO’su David Schwartz XRP Ledger‘ın NFT alanında yapmayı planladıklarından bahsetti. Eğer NFT alanında Ripple daha aktif olabilirse bu fiyatlamaya da pozitif yansıyacaktır.

Ben Armstrong NFT konusuna önem veriyor.

“NFT’ler, son birkaç hafta içinde Ethereum‘daki gaz ücretlerinin en büyük itici gücü oldu. David Schwartz, XRPL’nin büyük bir fark yaratabileceğini düşünüyor”.

XRP Fiyatı %300 Artacak

Bitcoin’in yeniden boğa döngüsü içine girdiğini düşünen Ben Armstrong fiyatın kısa sürede yaptığı %59 artışa dikkat çekiyor. Bitcoin (BTC) SMA 200 çizgisinin üzerinde kalmaya devam ettiği sürece Ripple’ın yukarı yönlü fiyatlamasına devam edeceğini düşünen ünlü analist hedefini %300 olarak açıkladı.

XRP hacminin artışına dikkat çeken Armstrong hem temel hem de teknik analiz noktasında iyi gelişmeler yaşandığını savunuyor.

Elbette kripto para piyasaları son derece risklidir ve yatırım tavsiyesi almanız zararınıza olabilir. Sonuçta Ben Armstrong tavsiyeleriyle açtığı pozisyonlardan para kaybedebilirsiniz ve ünlü analistimiz bunu telafi etmek için bir çaba içine girmez. İnternet sitemizde paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermez.

Facebook Comments