Tuesday, October 26th, 2021

Ünlü Kripto Para Analisti, Nisan Ayında “Çok İyi Performans Gösterecek” Altcoinleri Açıkladı

Kripto para piyasası 2021 yılının başından beri ciddi bir yükseliş elde etti ve bu durum mart ayının başına kadar sürdü. Mart ayında ise neredeyse daha önceki her yılda görüldüğü gibi hafif bir düzeltme yaşandı. Bu düzeltmeye rağmen ise analistlerin nisan ayı tahminleri yükseliş odaklı gelmeye devam ediyor.

Lark Davis’in Favori 5 Altcoini

Yüz binlerce takipçisi bulunan The Crypto Lark, Twitter ve YouTube üzerinden yayınladığı açıklamasında nisan ayında oldukça iyi performans gösterebilecek altcoinleri sıraladı. Lark Davis toplamda 5 kripto para birimine değinse de SIRI Network olarak ifade ettiği kripto paranın hem piyasaya henüz çıkmadığı hem de reklam içerikli olabileceği görülmekte.

Lark’ın ilk kripto para hedefi ise Kusama (KSM) oldu. Polkadot’un test ağı olarak da bilinen Kusama, Substrate kullanılarak geliştirildi ve Polkadot ile aynı kod tabanına sahip. Ağın geliştirme ekipleri için nimet olarak görüldüğünü belirten Lark, Ethereum kurucu ortağı Gavin Wood’un hafife alınmaması gereken birisi olduğunu ifade etti. Lark’a göre KSM bu döngü bitmeden 1.000 doların bile üzerine çıkacak ve 10.000 dolar seviyelerini bile görebilecek.

UNI, Patlamaya Hazır

Lark Davis’in dikkat çektiği bir diğer kripto para birimi ise Uniswap (UNI) oldu. Uniswap’in V3 güncellemesi ile 5 Mayıs tarihinede sektöre damga vuracağını düşündüğünü belirten Lark, bunun üç haneli seviyelere çıkmasını bekliyor. Uniswap dünyanın en büyük AMM protokolü olmanın yanı sıra Layer 2 çözümleri ile ölçeklenebilirlik konusunda da önemli adımlar atabilir.

Davis’in üçüncü kripto para projesi ise RAMP Defi oldu. ERC-20 olmayan blockchain ağlarında teminatlı rUSD ile staking yapılabilmesinin önünü açan bu proje, Lark’a göre yükseliş getirebilir. Ünlü analist özellikle Binance listelenmesi beklediği bu kripto paranın 1 dolar seviyesinin üzerine çıkmasını bekliyor.

RAMP ve UNI Sonrası Hedef Elrond

Ünlü analist son olarak ise Elrond’a yönelik önemli bir açıklama yaptı. Elrond’un yakında DeFi 2.0 modülünü piyasaya süreceğini belirten Lark, teknolojik ilerlemenin her zaman fiyatı etkilediğini ifade etti. Elrond kısa süre önce de tüm zamanların rekorunu kırdı ve Lark bunun hala yükselişini sürdürmesini bekliyor.

Facebook Comments