Thursday, April 18th, 2024

Usta Analist Bitcoin’de (BTC) Kritik Seviyeyi İşaret Etti! Bu Seviye Kırılırsa Bitcoin’i Kimse Durduramaz!

Usta Analist Bitcoin'de (BTC) Kritik Seviyeyi İşaret Etti! Bu Seviye Kırılırsa Bitcoin'i Kimse Durduramaz!

Twitter’da Pentoshi kullanıcı adıyla tanınan usta analist bu kez Bitcoin (BTC) hakkında çarpıcı iddialarda bulundu. Usta analist Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla Bitcoin’in kritik seviyeyi kırmasının ardından daha durdurulamayacağını söyledi.

Bitcoin’de Kritik Seviye 48.000 Dolar

Pentoshi kullanıcı adlı usta analist twitter’dan yaptığı paylaşımla, Bitcoin durdurulamaz hale gelmeden önceki son noktanın 48.000 dolar olduğunu iddia ediyor.

Pentoshi’nin tweet’inde şu ifadeler yer alıyor:

Bence Bitcoin’de 48.000 doların üzerinde bu treni durduracak hiçbir şey yok. 48.000 dolar bandının yukarı yönlü kırılması Bitcoin’de sert yükselişler’in başlamasını tetikleyecek. 45.000-48.000 dolar seviyesi, bence çok güçlü bir direnç seviyesi. Bu nedenle Bitcoin yukarı yönlü herhangi bir kırılmadan önce muhtemelen tekrar 40.600 doları bandını görebilir.”

BTCUSD Teknik Analiz

BTCUSD Teknik Analiz

Pentoshi’ye göre, tüm gözler BTC için 48.000 dolar seviyesinde. Bu seviye Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için oldukça kritik öneme sahip. Lider kripto para birimi içeriğin hazırlandığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte 1.90% düşüş yaşayarak 45.014 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Pentoshi: “Ethereum Bitcoin’i Geride Bırakacak”

Öte yandan Pentoshi, lider altcoin Ethereum için de tahminlerini paylaştı. Pentoshi, piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci kripto para biriminin 2.700 dolar seviyesinde bir yükseliş patlamasına hazırlandığını düşünüyor.

“Ethereum’da daha yüksek seviyelerin görülmesi için öncelikli olarak test edilmesini beklediğim dip seviyeleri grafikta işaretledim. Bu, fiyat bandı kişisel olarak ETH satın alımı yapacağım ilk alan.”

ETHUSD Teknik Analiz

ETHUSD Teknik Analiz

Ayrıca Ethereum hakkında çarpıcı tahminlerde bulunan ünlü trader, Ethereum’un yakında Bitcoin’in koltuğunu devralacağını ve piyasa değeri açısından en büyük kripto para birimi olacağını öngörüyor. Öyle ki, Pentoshi bu tahminlerini desteklediği birkaç önemli katalizörü de takipçileri ile paylaştı.

Usta trader ve analist, Ethereum (ETH) hakkında yaptığı çarpıcı açıklamasında şu ifadeye yer verdi:

“ETH, BTC’yi geride bırakacak.”

Ayrıca piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre 3.093 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Facebook Comments