Sunday, April 14th, 2024

Usta Analist Bu Altcoin’i İşaret Etti! Patlayacak, Hazır Olun!

Usta Analist Bu Altcoin'i İşaret Etti! Patlayacak, Hazır Olun!

Usta analist piyasadaki artışla birlikte paylama yapmasını beklediği yeni bir altcoin’i açıkladı. Analist yaptığı açıklama ile birlikte bu altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için hazır olduğunu söyledi.

The Crypto Dog: “Terra (LUNA) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi İçin Hazır”

Yaptığı iddialı tahminleri ile sektörde oldukça ses getiren usta analist ve trader The Crypto Dog, Twitter’dan yaptığı paylaşımla 565.500 takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra’nın (LUNA) Temmuz ayından bu yana güçlü bir yükseliş trendinde olduğunu ve şu anda tüm zamanların rekorunu kırmak için hızlandığını söyledi.

The Dog Crypto Twitter’dan yaptığı paylaşımda Terra (LUNA) hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bence bu, LUNA’nın tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önceki son duraktı.”

Bununla birlikte Terra’nın yerel kripto para birimi olan LUNA, geçtiğimiz Mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 22.36 dolara ulaştı ve daha sonra piyasadaki sert düşüşle birlikte 4.10 dolar seviyesine kadar geriledi.

LUNA, son 30 günde %100’ün üzerinde bir artış sergiledi ve içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre 16.98 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Ayrıca LUNA, piyasa değerine açısından en büyük kripto para birimleri arasında listede 23. sırada yer alıyor.

Dogecoin Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterebilir!

Crypto Dog ayrıca, meme (şaka) kripto varlığı Dogecoin’in Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu iddia ediyor. Dogecoin tahminlerini takipçileri ile paylaşan The Crypto Dog, Dogecoin rallisinin bir sonraki ayağını potansiyel olarak ateşleyebilecek olumlu bir teknik sinyal gördüğünü belirtiyor.

Dogecoin hakkında tahminlerini paylaşan usta analist şu ifadelere yer verdi:

“Her şeye rağmen DOGE’nin Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum. Dogecoin’in daha önce sergilediği performansı beğendim. Şimdi yüksek likidite bulmayı başaracağımızı düşünüyorum. DOGE’yi seviyorum.”

Ayrıca Dogecoin (DOGE), içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %11.7’lik bir artışla 0.278 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin ise yükseliş trendini sürdürürken son 24 saatte %3 artış yaşayarak 46.500 dolar bandında seyrediyor.

Facebook Comments