Friday, April 19th, 2024

Uzman Analist 10 ila 100 Kat Artış Beklediği Kripto Paraları Açıkladı: Bu Altcoin’lere Dikkat!

Uzman analist Adrian Zdunczyk, Birb Nest yatırım topluluğunun CEO’su ve kurucusudur. Tecrübeli isim, önümüzdeki dönemde önemli performans göstereceğine inandığı birkaç altcoin’i takipçileriyle paylaştı. Kripto para piyasasında altcoin sezonunun geldiğini işaret eden Zdunczyk, yatırım portföyünü açıkladı

Uzman Analistin Görüşleri

Medyada yer alan son bilgilere göre ilk 50 kripto paranın %75’i, 90 günlük periyotta Bitcoin’den daha iyi performans sergiledi. Birb olarak bilinen Adrian Zdunczyk, önümüzdeki altcoin sezonunun efsanevi olacağına inanıyor. Bu süre zarfında bazı altcoin’lerin 100 kat değerleneceğini öngören analist, bu gibi dönemlerin iki üç yılda bir geldiğini belirtti.

Birb, yatırımlarını paylaşırken yatırımcılara dikkatli olunması gerektiğini ve herkesin kendi araştırmasını yaptıktan sonra yatırım kararı vermesi gerektiğini de hatırlattı. Potansiyel yatırımcılara potansiyel olarak gördüğü altcoin’leri iletirken yatırım getirisinin asla garanti edilmediğinin de altını çizdi.

Birb, potansiyel olarak 10 kat ila 100 kat arasında kazanç sağlayacağına inandığı kripto paraları sıraladı.

İşte O Altcoin’ler

Deneyimli analistin yatırım çantasında bulunan altcoin’ler:

Birb, 200 günlük hareketli ortalamanın çok altında ve 0.21 dolarlık fiyatla Ferrum Network Coin’e (FRM) portföyünde yer verdiğini aktardı.

Linear Finance (LIN), dijital ve geleneksel yatırım varlıkları hizmet isunar. Stake ve diğer DeFi hizmetleri aracılığıyla birçok kazanç fırsatı sağlar. LIN, 200 günlük hareketli ortalamanın oldukça altında 0.065 dolarda seyrini sürdürüyor.

Radix dlt (EXRD/XRD), ölçeklenebilirlikte üstün düzeyde ve güçlü mevzuat uyumluluğuna sahip bir katman 1 DeFi protokolüdür. Birb’e göre bu token hala birikim aşamasında bu yıl sonunda ralli yapma olasılığı henüz düşük.

StarTerra (STT), Starterra’nın kurucu ortağı Do Kwon, güçlü bir ekip tarafından oyunlaştırılmış bir DeFi rampasıdır.

Synapse Network (SNP), DeFi ürünleriyle birlikte tam olarak düzenlenmiş finansal kurumlar sağlamayı hedefler. Bu projenin neler yapabileceğine dair kamuoyu algısı eksik ve radarın çok altında.

Facebook Comments