Thursday, April 18th, 2024

Uzman Analist, Ethereum Uzun Vade Beklentisini Açıkladı: Görünüm Boğa Mı?

Zincir içi analitik şirketi CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda Ethereum uzun vade beklentilerini açıkladı. Ju, Ethereum’un uzun vadede 3.000 dolar üzerinde tutunacağını belirten başarılı yönetici, önemli açıklamalarda bulundu.

Başarılı CEO, Ethereum Hakkında Konuştu

CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, balinaların fiyatı 3.000 doların üzerinde tutmak adına ETH yatırmaya devam ettiklerini belirtti. CEO, tarafından yayınlanan tabloda Ethereum 2.0 kontratlarında 95.392 ETH stake edildi. Bu miktar itibari para olarak 290 milyon dolara tekabül ediyor.

ETH 2.0 kontratları, toplam Ethereum arzının %5.84’ünü kapsıyor. CryptoQuant CEO’su, balinaların ETH’lerini stake etmeye devam ettiğini aktardı. En popüler ikinci kripto para biriminin uzun vadede 3.000 dolar seviyesinin üzerinde kalacağına inanan Ju, şunları kaydetti:

Bu da Ethereum’daki boğa görünümünün başka bir kanıtı. ETH 2.0 kontratında staking yapan balinalar, fiyatın yukarı sıçramasından önce de bu kontratları stake etmişti. Balinalar, uzun vadede ETH için fiyat değerlemesini 3.000 doların üzeri olarak düşünüyor.

Medyaya yansıyan son bilgilere göre Ethereum 2.0 kontratlarında kilitlenen toplam değerin 6.837.922 ETH’ye eşit olduğu bildirilmişti. Bu miktar 20.854.089 dolara eşittir. Öte yandan 1.000 ETH ve daha fazla valrık bulunduran cüzdan sayısı miktarı zirveye ulaştı.

Uzman analistler, zincir içi verileri, topluluk duygusu, genel piyasa trendi bağlamında Ethereum’un yukarı yönlü hareketini devam ettirmesi olası gözüküyor. Ancak artış trendinden önce 3.000 doların altında bir geri çekilme senaryolar arasında yer alıyor.

ETH 2.0

Santiment, Ethereum 2.0 stake kontratlarının şu anda en büyük Ethereum sahibi olduğunu aktardı. Aktarılan verilere göre WETH‘den (Wrapped Ethereum) daha fazla ETH bulunduğu kaydedikdi. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla Ethereum fiyatı 3.000 doların üzerinde alım satım işlemi görüyor.

Bu ayın başında Londra Hard Fork’unun piyasaya sürülmesi, ETH’yi 3.000 dolarlık bölgenin üzerine taşımıştı. ETH, 3.300 dolarlık fiyat bandına tırmanarak önemli bir fiyat performansına imza attı.

Facebook Comments