Saturday, February 24th, 2024

Uzman İsim, Sıradaki Rallide Rekor Kırabilecek Altcoinleri Açıkladı

Sektörün ünlü isimlerinden trader Austin Arnold, kendi düşüncesine göre yakında patlama yaşayabilecek 12 altcoini açıkladı. Arnold, yeni videosunda son dönemdeki NFT rüzgarının kolay kolay dinmeyeceğini ve yükselişin çoğunlukla NFT odaklı olacağını vurguladı.

Arnold’un Dikkat Çektiği Altcoinler

Arnold, listesindeki ilk kripto para biriminin ise sanal arazi alım satımı ile bilinen NFT platformu Decentraland (MANA) olduğunu vurguladı. MANA’ya neredeyse birebir benzeye Sandbox (SAND) da ünlü yatırımcının patlama yapabilecek altcoinler listesinde bulunuyor.

Decentraland ve Sandbox’ın değişen dünyada niş birer platform olarak daha fazla ilgi göreceğini düşündüğünü vurgulayan Arnold, NFT’lerin popülerliğinin yıl sonuna kadar devam edebileceğini de vurgulamış oldu.

The Graph, Rekora Gidebilir

Ünlü analistin üçüncü sıradaki kripto para birimi ise sektöre kısa süre önce giriş yapan The Graph (GRT) oldu. Arnold, Ethereum, Cardano ve Polkadot gibi akıllı kontrat tabanlı platformların elde ettiği ilgiye bakıldığında bunlar üzerindeki bilgiyi aramaya ve sıralamaya yarayacak platformlara ihtiyaç duyulacağını düşündüğünü vurguladı. The Graph da tam olarak bunu amaçlıyor ve blockchain ağlarının Google’ı olma hedefiyle yola çıktı.

Arnold, listesinde bulunan bir diğer altcoinin ise merkezsiz kripto para borsası Uniswap’ın UNI’si olduğunu açıkladı. Uniswap’in yeni güncellemesi ile kısa sürede rekor kıracağını belirten Arnold, aynı zamanda Ethereum için de yükseliş bekliyor. Büyük paranın ETH’ye aktığını belirten Arnold, 2.000 dolar sonrasının patlama olduğunu ifade etti.

Hangi Altcoinler Yükselişe Daha Yakın?

Ünlü yatırımcı ETH’nin yanı sıra Cardano’nun (ADA) da patlamaya hazır olduğunu vurguladı. Cardano kurucusunun Afrika odaklı girişimlerinin sonuç vereceğini ifade eden Arnold, fiyat hedefi ise paylaşmadı. ADA son dönemde zaten rekor kırdı ve üçüncü sıraya kadar yükseldi.

Kripto para yatırımcısı bir diğer dikkat çeken projenin ise TrustSwap (SWAP) olduğunu açıkladı. Bunun DeFi odaklı bir borsa olduğunu ifade eden Arnold, BSC ağı tabanlı olmasının da avantaj sağladığını ifade etti.

Son olarak ise ünlü analistin dikkat çektiği altcoinlerin Polkastarter (POLS), SuperFarm (SUPER), Chainlink (LINK), Filecoin (FIL) ve Polygon (MATIC) olduğu vurgulandı. Analist bunların her birine 1 milyon dolarlık yüklü bir yatırım yaptığını da ifade etti.

Facebook Comments