Saturday, September 23rd, 2023

VeThor Token Nasıl Alınır?

VeThor Token, VeChainThor halka açık blok zinciri tarafından kullanılan iki token’dan biridir. VeChain ilk olarak 2015’te piyasaya sürüldü, ancak 2018’de iyi bir yeniden markalama sürecinden geçti. VeChain Token (VET) platform için yerel token olsa da VeThor Token (VTHO), blok zincirinin genel işlevselliğinde önemli bir rol oynuyor.

VeThor Token (VTHO) Nedir?

VeThor Token, VeChainThor blok zincirini kullanmanın maliyetini temsil eden bir VIP-180 Standard token’idir. Birincil amacı, blok zincirindeki süreçleri ve işlemleri kolaylaştırmaktır ve esasen ağın akıllı sözleşme katmanını temsil eder.

VeThor Token (VTHO), VIP-180 Standard token olması nedeniyle benzersizdir. VeChain Token (VET) birincil değer aktarım token’ı olarak çalışırken, VTHO VeChainThor operasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. Blok zincirinin iki token’lı tasarımı, yatırımcıların her iki token’la da katılmalarına izin verir ve böylece projeye katılımlarını çeşitlendirir.

VeChainThor blok zinciri, geliştiricilerin çabalarını bir araya getirmelerine olanak tanıyan artırılmış işlem hızları ve açık kaynaklı bir tasarıma sahiptir. Ayrıca VeChainThor, katılımcıların çok taraflı ödemeleri ve çok görevli işlemleri düzenlemesine olanak tanıyan meta işlem özellikleri geliştirdi. Bu çok yönlülük, her seviyedeki kurumsal kullanıcıların Blockchain yeteneklerinden yararlanmasına olanak tanır. Ek olarak, VET’in piyasa değeri ile doğrudan ilişkili olmayan VTHO token sayesinde işlemler ve akıllı sözleşmeler yürütüldüğü için VeChainThor ağı ikili token tasarımından yararlanır.

Öte yandan Sunny Lu, VeChain’in kurucusu ve CEO’sudur. Profesyonel kariyeri birkaç büyük aşama atladı. Sunny Lu, 2009 yılında Bacardi China’da BT Müdürü olarak görev aldı. Bir yıl sonra dikkatini moda dünyasına çevirdi ve Louis Vuitton China’nın baş teknik sorumlusu oldu. 2014 yılında şirketin bilişim sektörüne geçerek Çin bölümünün CIO’su oldu. Bir yıl sonra, 2015’te VeChain fikri doğdu ve Sunny Lu şirketi kurdu.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0172 dolardan işlem gören VTHO coin’in 13 Mart 2020’de 0,000153 dolar ile en düşük ve 1 Ağustos 2018’de 0,0420 dolar ile en yüksek seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Bunların yanı sıra VeThor Token’ın piyasa hacminin 2020 Temmuz’a kadar sıfır olduğu ve sonrasında birden artmış olması da dikkat çekiyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada 584,008,711 USD ile piyasa hacmi bakımından 127. sıraya yerleşmiş olan VTHO ile ilgili karışık yorumlar yapılıyor.

VTHO Coin Nereden Alınır?

VTHO Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

VTHO Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından VTHO Coin’in işlem gördüğü Tether (USDT) Binance Coin (BNB) VTHO işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments