Friday, October 22nd, 2021

Watch Dogs: Legion FPS yükseltme seçeneği alacak

Watch Dogs: Legion sonunda yeni nesil konsollar için 60 FPS seçeneği alacak. Reddit’teki “bana bir şey sor” oturumu sırasında Watch Dogs: Legion yapımcısı Lathieeshe Thillainathan, Ubisoft’un PlayStation 5 ve Xbox Series X / Series S‘de oyuna daha yüksek bir kare hızı seçeneği eklemek için çalıştığını açıkladı.

Thillainathan bugün erken saatlerde hayranlarına yaptığı açıklamada, “Yeni nesil konsollar için 60 FPS kare hızı seçeneğini geliştirme aşamasındayız. Desteğin kesin çıkış tarihini gelecekteki açıklayacağız,” dedi. Ayrıca bu açıklamanın yanı sıra oyunun resmi Twitter hesabı tarafından da konuya dair ayrıntılar paylaşıldı.

Watch Dogs: Legion çevrimiçi modu PC’ye geldi

Güncellemenin tarihi henüz belli değil

Nisan sonundan Ağustos 2021‘e kadar olan güncellemeleri kapsayan son Watch Dogs: Legion yol haritası, kare hızı yamasından bahsetmiyor. Bu nedenle oyuncuların bu deneyim için uzun bir süre beklemesi gerekebilir.

Ancak Ubisoft’un, dönem ortasında oyunseverlere bir sürpriz yaparak, güncellemeyi sunması bekleniyor.

Yeni nesil konsolların popülerliğinin artması ile birlikte pek çok yapımcı, oyunlarını bu konsollara göre revize etmeye devam ediyor.Özellikle performans geliştirmelerinin yapıldığı oyunlar, konsol severler için daha stabil ve oynanabilir hale getiriliyor.

Watch Dogs: Legion’un hikayesi

Baş düşmanımız Zero-Day, Londra sokaklarına korku salmaktadır. Daha sonralarda kendisini DedSec üyesi olarak tanıtıp. İşlediği kitlesel suçları DedSec organizasyonunun üstüne yıkmaya çalışmaktadır. DedSec, durumdan haberdar olup tüm problemleri çözmeye ve Zero-Day‘i yok etmeye çalışır.

The post Watch Dogs: Legion FPS yükseltme seçeneği alacak appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments