Tuesday, October 3rd, 2023

WhatsApp’a karşı BiP ne durumda?

WhatsApp’in yeni güncellemesi ile birlikte mesajlaşma uygulamaları kategorisinde dengeler değişti. Facebook’un kullanıcı bilgilerine daha fazla erişeceği ve kullanacağı yeni dönemde kullanıcılar hangi sohbet uygulamasının daha uygun bir alternatif olduğunu düşünmeye başladı. WhatsApp’ın belirttiği tarihe yaklaştığımız bugünlerde, yerli mesajlaşma uygulaması BiP ne durumda?

WhatsApp’a karşı BiP ne durumda?

WhatsApp’ın bu yılın başlarında tüm kullanıcıların tepkisini çeken gizlilik güncellemesinin yerli uygulamalar arasından BiP ön plana çıktı. Peki yerli uygulama WhatsApp’a karşı ve genel olarak ne durumda?

BiP iOS ve BiP Android uygulamalarını linklerden indirebilirsiniz.

Turkcell’in dijital servislerinden biri olan BiP, iOS ve Android platformlarında kullanılabilen ve tüm diğer operatörlerin aboneleri için de kullanılabilir olan anlık mesajlaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Huawei AppGallery dahil olmak üzere tüm büyük uygulama marketlerden erişilebilen BiP halihazırda milyonlarca Türk kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Kaybolan mesaj, caps yaratma, herkesle iletişim kurabilme, grup mesajlaşma ve konum paylaşma, oyunlar, para transferi gibi özelliklere sahip olan yerli mesajlaşma servisinde Türkiye motiflerini içerisinde bulunduran multimedyalar bulmak da mümkün.

Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP, dünyanın 192 ülkesinde 53 milyonun üzerinde indirme rakamına sahip. BiP mesajlaşma, sesli ve görüntüşü arama özellikleri ile kesintisiz iletişim sunuyor.

The post WhatsApp’a karşı BiP ne durumda? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments