Tuesday, October 3rd, 2023

Xiaomi Mi Band 6 almaya değer mi? Neler sunuyor?

Fiyat performans odaklı akıllı bileklik kategorisinin yenisi Mi Band 6 tanıtıldı. Tasarımı ve özellikleriyle serinin bir önceki nesline benzerliği ile dikkat çeken bileklik, altı farklı renk seçeneği ile öne çıkıyor. Peki almaya değer mi ve ne sunuyor? Cevabı videomuzda!

h4

Mi Band 6 almaya değer mi?

Xiaomi Mi Band 6 adını taşıyan yeni bileklik, NFC’li yeni bir versiyona sahip. NFC’li versiyon sadece Çin pazarında, NFC bulunmayan versiyonun ise hem Çin hem de global pazarda yer alacak.

Ayrıca bileklik uyku takibi ve adet döngü takibi gibi ek özellikler ile piyasaya sunulacak. Mi Band 6, bir önceki modeline kıyasla daha fazla spor türünü destekliyor.

Öne çıkan özellikler arasında ise Amazon Alexa sesli asistan desteği sunuluyor. Bu sayede bileklik ile akıllı ev sistemlerinin yönetilmesi mümkün.

Xiaomi Mi Band 6, 1.56 inç boyutunda AMOLED bir ekrana sahip. Ayrıca bileklik yeni nesil ekranı ile birlikte 326 PPI ve 450 nit parlaklık değeri sunuyor.

Xiaomi Mi Band 6, 1.56 inç boyutunda AMOLED bir ekrana sahip. Ayrıca bileklik yeni nesil ekranı ile birlikte 326 PPI ve 450 nit parlaklık değeri sunuyor. Bileklikte 130’dan fazla saat kadranı da bulunuyor.

İki farklı versiyon ile piyasaya sunulacak olan Mi Band 6‘nın NFC’li versiyonu 279 Çin Yuanı (42 dolar), NFC bulunmayan versiyonu ise 229 Çin Yuanı (35 dolar) satışa sunulacak.

The post Xiaomi Mi Band 6 almaya değer mi? Neler sunuyor? appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments