Saturday, September 23rd, 2023

XRP Fiyatının Yükselişi Durmuyor: Ünlü Uzmandan Net XRP Fiyat Yorumu!

Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi XRP’nin fiyatı kısa sürede 1,46 dolara kadar çıktı. 7 günde %153 yükseliş elde eden XRP, son 24 saat içerisinde de %38 değer kazanarak 2021’in rekoruna imza attı.

XRP Fiyatı 1,46 Doları Gördü

XRP fiyatının özellikle kritik 1 dolar direncini kırması büyük bir önem taşıyordu. XRP bu seviyeyi kırıp geçerek önünde tüm zamanların rekoruna kadar hiçbir direnç kalmamasını da sağladı. XRP fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla işlem gördüğü 1,46 dolar seviyesiyle ilgili ise önemli bir veriye sahip.

XRP yatırımcılarının çok yakından tanıdığı Leonidas Hadjiloizou tarafından paylaşılan bilgilere göre de XRP’nin 1,40 dolar direncini kırmasının neden önemli olduğu görülüyor. Hadjiloizou, XRP fiyatının en son 1,40 dolara kadar çıktığı anlarda tüm zamanların rekorunun çok hızlı geldiğini vurguladı.

1,40 Doların XRP Fiyatı İçin Önemi

XRP fiyatı 1,40 dolara ulaştıktan sadece 2 gün sonra tüm zamanların rekoru olan ortalama 3,30 dolar seviyesine ulaştı. Bazı kripto para borsalarında ise bu fiyatın 3,84 dolar olarak kayıtlara geçtiği biliniyor. Burada önemli olan nokta ise XRP fiyatının 1,40 dolar seviyesine ulaşmasından çok kısa bir süre sonra tüm zamanların rekorunu tazelemesi oldu.

XRP yatırımcıları için bu veri aslında hem büyük bir tehlikeye hem de büyük bir kazanç potansiyeline işaret etmekte. XRP fiyatı tüm zamanların rekoru olan 3,30 dolara kadar çıktıktan sonra ayı piyasası başladı ve fiyat 0,10 dolara kadar çekildi. Buna rağmen XRP’nin birçok altcoin arasında henüz tüm zamanların rekorunu kırmamışlardan birisi olması da yükselişin biraz daha uzayabileceğine işaret ediyor.

Facebook Comments