Friday, April 19th, 2024

Yemeksepeti online perakendeci Marketyo’yu satın aldı

Yemeksepeti, yerel esnafı dijitalleştirme hedefi ile “Yemeksepeti Mahalle” uygulaması için Marketyo’yu satın aldığını açıkladı

Yemeksepeti, önümüzdeki günlerde kullanıcılarına sunacağı “Yemeksepeti Mahalle” uygulaması öncesi, 60 ilde tüketicilere online market alışverişi hizmeti veren Marketyo uygulamasını satın aldı.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarını tek bir platform altında karşılamayı hedefleyen Yemeksepeti, yeni hizmeti olan “Yemeksepeti Mahalle” ile yerel esnafı dijitalleştirmeyi, yerel market zincirlerinin büyümelerini desteklemeyi ve pazar yerinde çeşitliliği artırmayı hedeflediğini açıkladı.

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Yemeksepeti Mahalle ile kullanıcılarımıza mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerinden istedikleri ürünlere kolaylıkla ulaşmalarını sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda esnafı da dijitalleştirerek yerel ekonomiye katkı sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

“Yemeksepeti Mahalle” adını alacak bu yeni hizmet ile kullanıcıların, Yemeksepeti uygulaması üzerinden mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerinden sipariş edecekleri ürünleri satın alabilecekleri belirtildi.

bloomberght

The post Yemeksepeti online perakendeci Marketyo’yu satın aldı appeared first on Para Ajansı.

Facebook Comments