Tuesday, October 3rd, 2023

2021 model Call of Duty’e Modern Warfare dokunuşu

Yeni Call of Duty oyunu ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. Yayınlanan rapora göre 2021’de karşımıza çıkacak Call of Duty, Modern Warfare ve Warzone tarafından kullanılan oyun motoruna dönüş yapacak.

Yeni Call of Duty İkinci Dünya Savaşı’na dönecek

VGC tarafından duyurulan iddiaya göre, Call of Duty, İkinci Dünya Savaşı atmosferine dönüş yapacağı 2021 yılında hem COD: Modern Warfare hem de battle royale temasına sahip COD: Warzone’a güç veren IW8 motorunu kullanacak. Söz konusu oyun henüz duyurulmamış olsa da iddia, serinin hayranlarını oldukça heyecanlandırmış durumda.

yeni-call-of-duty-modern-warfare-motorunu-kullanacak

İddiaya göre oyun, 2020 yılında Treyarch tarafından geliştirilen COD: Black Ops Cold War‘ın kullandığı motorun güncellenmiş bir sürümü olacak. Activision tarafından oyunla ilgili herhangi bir ayrıntı henüz yayınlanmış olmasa da, bu yılın sonlarında yerleşik bir oyun motoruna geri dönüş yapılacağı bilinen bir gerçek olarak karşımızda duruyor.

Google Stadia artık Xbox Series X’te çalışıyor

Ayrıca yayınlanan sızıntılar, oyunun adının Call of Duty: Vanguard olduğunu ve İkinci Dünya Savaşı’nda başlayıp 1950’lere kadar uzanacağı alternatif bir gerçeklikte yer alacağı iddia ediyor. Eurogamer da yeni oyunun geleneksel bir temaya sahip İkinci Dünya Savaşı ortamına sahip olmasını bekleyenlerin üzüntüyle karşılaşacağını ifade etti.

Pokemon Go’nun yapımcısı Pikmin’in testlerine başladı

Tüm bu iddiaların nasıl sonuçlanacağını öğrenmek için ise birkaç ay beklememiz gerekecek. 2020 yılında çıkan Black Ops Cold War‘ın Ağustos’a kadar açıklanmadığını ve Kasım ayında çıkış yaptığını göz önünde bulundurduğumuzda, bu yılki lansman hakkında kesin olarak bilgi almak için bir süre daha beklememiz gerekecek. Son olarak oyunu Sledgehammer Games tarafından geliştirileceğini belirtelim.

Kaynak: Gamesradar

The post 2021 model Call of Duty’e Modern Warfare dokunuşu appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments