Sunday, October 17th, 2021

Yeni Mortal Kombat filminin yayın tarihi değişti

Popüler video oyunu Mortal Kombat çok yakında yeni sinema filmi uyarlaması ile karşımıza çıkacak. Beklenen yapım dünya prömiyerini sinema salonları ile aynı anda HBO Max platformunda yapacak.

Yapımcı şirket Warner Bros. normal şartlarda 16 Nisan tarihinde Mortal Kombat’ın gösterime gireceğini duyurmuştu. Fakat bugün ani bir kararla yayın tarihi değişti. Ertelemenin sebebi ise şirketin bir başka iddialı projesi olan Godzilla vs. Kong filminden kaynaklanıyor.

HBO Max reklam destekli abonelik paketini duyurdu

Mortal Kombat filmi bir hafta ertelendi

Geçtiğimiz günlerde uluslararası prömiyerini gerçekleştiren Godzilla vs. Kong bugün HBO Max platformunda yayınlanacak. Warner Bros.‘un devasa bütçeli projesi küresel olarak gişede 121 milyon doları aşkın bir gelir elde etti. Yalnızca hafta sonu rakamları 70 milyon dolara ulaştı. Şirket bu rakamları daha da yükseğe çekmek için sıradaki filmini, yani Mortal Kombat’ı bir süre daha kenarda tutmaya karar verdi.

Merakla beklenen fantastik aksiyon filmi Mortal Kombat, 16 Nisan’dan 23 Nisan tarihine ertelendi. Eski bir dövüş sanatları ustasının galaksiler arası yolculuğunu konu alan yapım, sıra dışı bir hikaye vaat ediyor. Sub-Zero, Sonya Blade, Mileena, Scorpion, Cole Young, Liu Kang ve daha birçok unutulmaz karakteri bir arada izleyeceğimiz yapım Simon McQuoid tarafından yönetilecek.

Mortal Kombat
Mortal Kombat filmi 23 Nisan’da HBO Max’te yayınlanacak.

Warner Bros.’un 2021 yılı yayın takvimi

Ünlü yapım şirketi Warner Bros. bu yıl piyasaya çıkan tüm filmlerini sinemalar ile aynı gün HBO Max üzerinden kullanıcılara dağıtacağını söylemişti. COVID-19 nedeniyle böylesine riskli bir karar alan firma Matrix 4, The Suicide Squad ve Dune gibi çok ses getirecek yapımlarıyla dijitalde prömiyer gerçekleştirecek.

Warner Bros. ile HBO Max işbirliğinde bu yıl gösterilecek filmler ve yayın tarihleri şöyle:

– Godzilla vs. Kong 31 Mart
– Mortal Kombat 23 Nisan
– Those Who Wish Me Dead 14 Mayıs
– The Conjuring: The Devil Made Me Do It 4 Haziran
– In the Heights 11 Haziran
– Space Jam: A New Legacy 16 Haziran
– The Suicide Squad 6 Ağustos
– Reminiscence 3 Eylül
– Malignant 10 Eylül
– The Many Saints of Newark 24 Eylül
– Dune 1 Ekim
– Cry Macho 22 Ekim
– King Richard 19 Kasım
– Matrix 4 22 Aralık

Peki ya sizin bu yapımlardan en çok beklediğiniz proje hangisi? Fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

The post Yeni Mortal Kombat filminin yayın tarihi değişti appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments