Wednesday, October 4th, 2023

YOYOW Coin Nasıl Alınır?

YOYOW veya “You Own Your Own Words”, katılımcıların katkılarını değerlendiren blockchain tabanlı bir kripto para projesidir. YOYOW ağında kullanıcıların katkıları değerlendirilerek bunun ödüllendirilmesi sağlanıyor. Ağın adından da anlaşılabileceği üzere platform temel olarak yazılı içeriklere odaklanıyor.

İçerik üreticilerinin ürettikleri içeriklerden gelir elde edebilmesi hedefiyle yola çıkan YOYOW projesi, sadece içerik üreticilerini değil aynı zamanda sanatçıları, tüketicileri ve içerik alımı yapan şirketleri de kapsıyor. Kullanıcılar farklı içeriklere ulaşıp beğendikleri hakkında ödemeler yapabiliyor ve söz konusu ödemeler YOYOW Coin ile gerçekleştiriliyor. İçerik üreticileri de hem içeriklerini merkezsiz bir şekilde paylaşma şansı elde ederken hem de bunların karşılığında gelir elde edebiliyor. Merkezsiz konsensüs yapısına sahip olan YOYOW blockchain ağı, yüzlerce içerik üreticisine ev sahipliği yapmakta.

YOYOW (YOYOW) Nedir?

YOYOW Coin, ağın kendi kripto para birimidir. İçerik üreticileri ödemelerini bununla alırken tüketiciler de bununla ödeme yapabilmekte. Kullanıcılar beğendikleri bir içeriğin üreticisini ödüllendirmek için YOYOW Coin ile transfer gerçekleştirebilmekte. YOYOW Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,0457 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %6 değer kaybetti.

YOYO Coin toplam 1 milyar ve üzeri arza sahip olsa da sirkülasyonda bunun yarısı kadar YOYO Coin mevcut ve henüz arzın tamamı piyasaya sürülmedi.

YOYOW Coin Nereden Alınır?

YOYOW Coin, dünyanın en büyük ve likit kripto para borsalarından Binance üzerinden üyelik açtıktan sonra satın alınabilir. Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde YOYOW Coin  direkt olarak Bitcoin (BTC) işlem çifti karşılığında alınabilmekte. YOYOW alımları için Bitcoin  şu an için desteklenen tek işlem çifti. Binance üzerinden alım yapmadan önce burada hesap açıp işlem yapılacak kripto paraya göre itibari para veya kripto para gönderimi yapmak gerekiyor.

Binance üyeliği açtıktan sonra TRY gönderip Bitcoin alabilir veya direkt olarak platforma BTC gönderebilirsiniz.

En yüksek hacme sahip olan Binance’in YOYOW/BTC işlem çifti kullanıcılara sorunsuz bir alım satım tecrübesi sunabilir. Binance’in sunduğu likidite ile buradan alış veya satış yapmak kullanıcılara çok daha kusursuz bir işlem tecrübesi sunacaktır.

Facebook Comments