Sunday, April 14th, 2024

Yükselen PSG Coin’de Son Durum: Lionel Messi, PSG’ye İmza Atacak İddiası

Chiliz ekosisteminin kripto para sektörüne kazandırdığı taraftar token’lardan PSG Coin, son 24 saatte %60 artışla önemli bir performans ortaya koydu. PSG Coin, dünyanın en yetenekli futbolcusu olarak kabul edilen Lionel Messi iddiaları ile hareketlendi.

PSG Coin’de Son Durum

Fransa ligi ekiplerinden Paris Saint Germain, futbol tarihinin en önemli futbol oyuncularından biri olan Lionel Messi ile anlaşma sağlamak istiyor. Bu bağlamda PSG Coin piyasası hareketli saatler yaşadı. Bu bomba haber tüm dünyaya yayılmışken, en popüler taraftar token’lardan biri olan PSG Coin’in fiyatına etki etti.

PSG Coin, son 24 saatlik zaman diliminde 25 dolardan 40 dolara yükselerek inanılmaz bir fiyat sekansı izledi. Tüm gözleri üzerine çeken popüler taraftar token, kendi kategorisinde en çok kazanan kripto paralardan biri olmayı başardı.

PSG Coin, Nisan 27’de 58 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Bu noktadan %45’lik oranla uzakta olan fiyat, an itibarıyla 32 dolar seviyelerinde yer alıyor.

Dünyanın en yetenekli futbolcularının başında gelen isim Lionel Messi’inin Paris Saint Germain’e transfer olması durumunda yeni zirveler görme ihtimali oldukça yüksek. Ancak Messi’nin PSG görüşmeleri şu an için söylentilerden ibaret. Barcelona’dan ayrılmasıyla büyük gündem olan Messi’nin BAR Coin‘e etkisi %20 kayıpla sonuçlandı. BAR Coin, 25 dolarlık fiyattan 20 dolara kadar geriledi. Ancak şu an toparlanma aşamasında ve 22 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Öte yandan bir başka iddiaya göre Manchester City, Lionel Messi’yi gündeminde tutuyor. Bu gelişme CITY Coin fiyatını ciddi derecede etkileyebilir.

Taraftar Token’ları

Spor ve eğlence dünyasının Blockchain köprüsü Chiliz, taraftar token’larla başarılı bir işe imza attı. Dünyanın her yerinden en büyük kulüpleri ekosistemine katan Chiliz, büyümeye devam ediyor.

Futbol kulüplerinden, basketbol ekiplerine, dövüş sporlarından amerikan futboluna kadar birçok spor dalında ortaklıkları bulunan Chiliz ve Socios ekosistemi, CEO Alexandre Dreyfus önderliğinde sektörde önemli adımlar atıyor.

Bunun yanı sıra Chiliz borsası verilerine göre son 24 saatte en çok yükseliş kaydeden taraftar token’lar; PSG Coin, FOR Coin ve REVV Coin oldu.

Facebook Comments